Kaplohet nga zjarri një shtëpi në Malishevë

0
368

Në pamjet e siguruara, shihet se zjarri kishte kapluar të gjithë shtëpinë dhe se dëmet materiale janë të mëdha, por që për fat të mirë mësohet se nuk ka pasur pasoja në njerëz.

Njësiti i zjarrfikësve ka arritur në vendin e ngjarjes e po ashtu edhe Policia e Kosovës./sovrani