Këngëtarja e njohur dhe më IN e momentit Lendita Selimi s’ka të ndalur!

0
557

Pas projektit të suksesshëm ‘Mos Lakmo’ Lendita gjatë ditës së sotme publikoi bashkëpunimin me këngëtarin Turab, një super projekt i cili siç duket që do të na shoqëroj në këtë sezonë verore – Super Ritmike, shkruan Fokusi.info.

‘Krejt i jap për dashni’ mban titullin kënga e re e cila është e realizuar me një super videoklip – tipik veror!

Ky projekt tashmë është i qasshëm në kanalin zyrtar në YouTube ‘Baresha’.

Ndryshe, Lendita këtu shfaqet me shumë stil më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim, një përzierje mes modernes dhe klasikes.

https://youtu.be/5gktywfO3ho