Këngëtarja shqiptare këndon bashkë me Eminem

663
Ajo e quan legjendë, dhe nuk mund të jetë ndryshe! Reperi më i famshëm i muzikës botërore, që numëron miliona disqe muzikore të shitura ndër vite, ka qenë përkrah artistes me origjinë shqiptare, e cila gjithashtu po ndërton një karrierë të admirueshme në skenat më prestigjioze të botës.
Dhe nuk mund të ketë dyshime! Bebe Rexha dhe Eminem kanë performuar bashkë në festivalin e Coachella-s, i cili është kthyer në një traditë të përvitshme artistike, duke mbledhur artistët më në zë të momentit shkruan class.
Një prej tyre ishte edhe Beyonce, e cila interpretoi 26 këngë hit nga repertori i saj.

Bebe Rexha 'still in shock' after Eminem duet