Këtu mund ta ndiqni LIVE meçin Marku – Luisetto

0
1203

Florian Marku sonte do të ndeshet në ring me francezin Jorick Luisseto në tentim për të mbrojtur titullin.

Ky meç zhvillohet në Wembley në “SSE Arene” dhe pritet të fillojë pas orës 22:00.

Marku është shprehur shumë optimist në konferencën para mediave dhe është i motivuar në maksimum që të mbrojë titullin IBF.

Në karrierën e tij Marku ka nëntë fitore e një barazim, kurse Jorick Luisseto ka fituar 11 meçe ndërsa ka humbur dy.

Ndeshjen mund ta shikoni LIVE këtu –

Tring Sport 2