KF Vushtrria prezanton transferimin e ri

Klubi i futbollit “Vushtrria” ka zyrtarizuar transferimin e radhës në afatin kalimtar.
Bardhekaltërit, të cilët garojnë në Ligën e Parë të Kosovës kanë nënshkruar kontratë me Kreshnik Nebihun.
“Kreshnik Nebihu (21 vjeqar), I lindur në Mitrovicë produkt i shkollës se futbollit KF Trepça 89, pjesë e shumë klubeve të Kosovës, duke filluar nga KF Hajvalia, KF Gjilani, KF Drenica dhe së fundi KF Trepçës.
Ne i deshirojmë mireseardhje, duke i uruar suksese në qëllimin tonë të përbashkët #drejtsuperliges”, thuhet në njoftimin e klubit.

Fotografia e FC Vushtrria #faqjazyrtare