Kim Kardashian flet shqip

535

Kjo nuk pritej nga një prej femrave më të lakuara në mbarë botën. Pasi u pa të flasë në gjuhën shqipe dhe shprehja e saj “Sa bukur Mario” u bë virale në rrjetet sociale, Kim Kardashian ka bërë diçka speciale.

Grimieri shqiptar Mario Dedivanoviç, i cili prej 10 vitesh bashkëpunon me yllin e televizionit  kanë nisur bashkëpunimin edhe me produktet kozmetike, njërës pres së cilave i kanë vënë emrin “ALBANIAN”.

“A po ju pëlqejnë emrat e hijeve të syve? Secili ka një kuptim të veçantë për ne”. ka shkruar Mario në postimin e tij.