Kjo vogëlushe e qeshur sot është personazh mjaft i dashur për publikun

727

Është padyshim një nga moderatoret më të dashura shqiptare. 

Madje gati çdo postim i moderatores Rudina Magjistari shkakton mjaft interes në rrjete sociale. Këtë herë ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në moshë të vogël.

Në këtë foto bardh e zi shohim se sytë e qeshur dhe buzëqeshja i ka mbetur po e njëjta moderatores simpatike.