Klinë: Aksident mes një treni dhe një veture

0
98

Një person është lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mes një trenit dhe veturës.

Ky aksident ka ndodhur rreth orës 12:35, në fshatin Krushevë të Klinës.

I lënduari është dërguar për trajtim në Qendren e Mjekësisë Familjare në Klinë dhe më pas është nisur për trajtim në Spitalin Rajonal në Pejë.

Kështu bëri të ditur për Klankosova.tv. Fadil Gashi, zëdhënës i policisë për rajonin e Pejës.