Konfirmohet/ Nga zjarri që kaploi një shtëpi në Konçul ka vdekur Hajrush Limani

0
636

Një shtëpi në fshatin Konçul të Bujanocit është djegur dhe si pasojë dyshohej se ka vdekur një person i cili ishte brenda objektit.

Siç njoftohet nga atje, thuhet se ka vdekur Hajrush Limani.