Kosovare Asllani e kualifikon Real Madridin në gjysmëfinale të Kupës (VIDEO)

0
233

Vashat e Madridit kanë triumfuar me rezultat 3-1, duke u kualifikuar në gjysmëfinale.

Protagoniste e kësaj ndeshje ishte futbollistja me prejardhje nga Kosova, Kosovare Asllani, e cila shënoi një gol të bukur dhe asistoi një tjetër.