Kryeministri Rama thumbon opozitën

Përmes një postimi me video në rrjetet sociale, kryeministri Edi Rama e ka shigjetuar sërish opozitën dhe kreun e saj Lulzim Basha.

MIRËMËNGJES ?

dhe me këtë shembull ku dallohen lotët e krokodilit të politikës së vjetër të së shkuarës, nga përpjekjet e vështira por reale për të mbështetur njerëzit në nevojë në rrugën e të nesërmes, ju uroj një ditë të mbarë ?