Kryetari i Vushtrrisë viziton kryetarin e Mitrovicës Jugore, flasin për bashkëpunime

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Ferit Idrizi ka takuar sot kryetarin e Komunës se Mitrovicës Jugore, Bedri Hamzën.

Përmes një shkrim në Facebook, Idrizi ka bërë të ditur se me Hamzën kanë diskutuar rreth punëve e projekteve dhe mundësinë e bashkëpunimit  dy komunave.

Ndryshe, Bedi Hamza është edhe kandidat i PDK-së, për kryeministër, në zgjedhjet e ardhshme.

Lini një Përgjigje