Kryhet takimi VV – LDK: Deklaraohet Besian Mustafa

0
234

Zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa, ka folur pas takimit tre orësh në mes të krerëve të LDK-së dhe Lëvizjes Vetëvendosje.

Mustafa ka thënë se ka lëvizje të pozicioneve të dy partive, dhe ka paralajmëruar edhe një takim për nesër.

“Ka përfunduar. Kemi lëvizje në përpjekje për marrëveshje. Do të kemi edhe një takim të radhës nesër”, ka thënë Mustafa.