Kuvendi i Komunës së Vushtrrisë nesër mbanë mbledhje solemne

Kuvendi i Komunës së Vushtrrisë do të mbajë mbledhje solemne për nder të “Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”, 20 vjetorit të rënies heroike të Komandantit Legjendar Adem Jashari, Familjes Jashari,  Dëshmorëve të Kombit dhe të gjithë të rënëve për liri.

Mbledhja solemne mbahet nesër (6 mars 2018), duke filluar nga ora 10:00.

Ky është rendi i ditës për mbledhjen e nesërme: