Lajm i hidhur: Vdes mërgimtarja, Luljeta Geci Hajdaraj

Ka vdekur në moshë të re, Luljeta Geci Hajdaraj, nga fshati Llaushë e Skenderajt, e martuar në fshatin Abri e Epërme në Drenas.

Ajo ka disa vite jetonte dhe vepronte në Gjermani.

Lajmin për vdekjen e saj e kanë dhënë burri i të ndjeres, Abit Hajdaraj

Postimi i plotë:

NJOFTIM

Njoftojm miqt e dashamirt dje me daten 21.06 .2024 ka ndrruaar jetë Bashkshortja im Luljeta Geci Hajdaraj.
Varrimi i të ndjerës behet te marte 25.6 ne ora 16:00 ne varrezat e Abri eper lagjja Hajdaraj.

Lini një Përgjigje