Lalushi & Salih & Sami Gashi vijnë me parodinë “Mos e shitni voten”

0
1605

Sonte është publikuar edhe një parodi por këngë vetëdijësuese, e cila edhe kësaj radhe është me tekst nga Petrit Qerimi dhe titullohet “Mos e shitni voten”, shkruan fokusi.info.

Kjo parodi këndohet me mjeshtri nga Lalushi, Sali dhe Sami Gashi, dhe meqë jemi në prag të zgjedhjeve, kënga i kushtohet pikërisht zgjedhjeve në Kosovë.

Realizimi i këtij projekti është bërë nga shtëpia filmike “Art Lali”, me regji të humoristit tonë të njohur Ganimet Bytyqi i njohur si Lalushi./Fokusi.info/