Lalushi sjell monologun invalidi i zhgënjyer (Video)

0
759

Ish ushtari i UÇK-së, aktori i njohur Ganimet Bytyqi – Lalushi ka sjellur monologun invalidi i zhgënjyer.

Ky monolog i kushtohet invalidit të luftës së UÇK-së, dhe vështirësitë që i’a solli jeta pas luftës, shkruan Fokusi.info.