Lendita Selimi dhe Ismet Balaj publikojnë këngën “Ja sivjet ja n’mot”

566

Këngëtarët Lendita Selimi dhe Ismet Balaj kanë mbledhur forcat për një bashkëpunim, shkruan Fokusi.info.

Mbrëmjen e sotme, ata publikuan këngën e tyre më të re me titull “Ja sivjet ja n’mot”.

Kënga është e zhanrit popullor, gjersa për muzikën dhe vargjet e tekstit është kujdesur per muziken producenti Besnik Zikolli dhe vargjet e tekstit kengtari Ismet Balaj

“Ja sivjet ja n’mot” e realizuar edhe me një klip, në të cilin dyshja shfaqen mjaft të veçantë dhe me stil.

Ana vizuale i është besuar produksionit Dream Films Production në Prishtinë.