Lenjani i jashtëzakonshëm, për 11 sekonda gol (Video)

0
749

Ermir Lenjani duket se nuk ka ndërmend të ndalet. Pasi shënoi një dopietë në mesjavë në ndeshjen ndaj Tunit, mbrojtësi ynë ka shënuar përsëri pasditen e sotme dhe këtë gjë e ka bërë vetëm për 11 sekonda.

Në sfidën që Sioni zhvillon përballë Lucernës në shtëpi, 29-vjeçari ka arritur të shënojë vetëm 11 sekonda pas nisjes së lojës, teksa është futur drejt qendrës duke lëshuar një predhë me të djathtën.

Ky ishte goli i gjashtë në kampionat për Lenjanin, i cili po zhvillon një ndër sezonet më të mirë në karrierën e tij.