Liverpool në epërsi ndaj Southampton (Video)

0
222

Liverpooli ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Southamptonit, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin St. Mary’s dhe është e vlefshme për xhiron e parë të sezonit të ri të Premierligës.

Disa momente para përfundimit të pjesës së parë, Sadio Mane e shënoi një gol për t’ia dhënë epërsinë minimale skuadrës së Jurgen Kloppit.