Lladrovci ironizon me Bahtirin: Edhe Holanda është me fat që e ka

0
270

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka reaguar pas kalimit të Agim Bahtirit në Lëvizjen Vetëvendosje, shkruan fokusi.info.

“Kur një kryetar komune ndërron parti, thuhet se elektorati ka fat. Gimit i kanë thënë se është shpresë e Kosovës, fat që e ka qyteti i minatorëve, thuhet se edhe Holanda është me fat që e ka”, ka ironizuar Lladrovci me Agim Bahtirin.

“Pres shpejt të çuditet me shoqet dhe shokët që i gjen sikur vetveten me vlera jashtëtokësore. Dro i përzihen kabllat për vizionin dhe misionin pse ka shkuar!”, ka shkruar tutje Lladrovci./fokusi.info/