Loredana dhe Mozzik publikojnë “Oh Digga”

0
78

Loredana dhe Mozzik janë rikthyer në tregun muzikor me një bashkëpunim tjetër, duke lansuar projektin “Oh digga”.

Çifti në fjalë presin të pëlqehet kënga në fjalë.

Ata po lënë të kuptohet se tashmë janë rikthyer si çift përmes imazheve dhe videove të ndryshme që postonin në praninë e njëri tjetrit ndonëse ende nuk kanë konfirmuar asgjë.

Ndërsa bashkëpunimet muzikore nuk po i ndalin pavarësisht ka shumë thashetheme se si qëndron lidhja e tyre.