Luana me pozë joshëse nga Milano (Foto)

663

Luana Vjollca vazhdon të jetë ndër personazhet më të spikatura në media.

Ajo gjendet çdo javë para publikut përmes emisionit të saj “Shiko kush luan” që transmetohet të dielave, dhe sjell lojëra interesant me të ftuar VIP.

Luana vazhdon gjithashtu të jetë ndër personazhet më të ndjekur edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka treguar se ka vendosur të vizitojë qytetin e Milanos, ndërsa ka pozuar me shumë stil para Katedrales Duomo.

E veshur në të zeza dhe me xhup të bardhë, ajo vuri mjaft mirë në pah fizikun e saj të shkëlqyer./Telegrafi/