Majlinda në gjysmëfinale

0
466
Majlinda Kelmendi ka siguruar gjysmëfinalen e Grand Prix “Tel Aviv 2018”, duke mposhtur me lehtësi zviceranen Fabienne Kocher.
Kelmendi mposhti Kocherin me “ippon” dhe në gjysmëfinale përballet me rumunen Andrea Chitu.