Manchester City ka shënuar dy gola të shpejta (video)

Në ndeshjen e javës së 32-të të Premierligës, po zhvillohet ndeshja e parë e kësaj xhiroje në mes të Fulham-Manchester City.

Manchester City ka shënuar dy gola të shpejta ndaj Fulhamit.

Ishte mesfushori, Bernardo Silva, ai që shënoi një gol të bukur për 1-0 në minutën e 5’ të takimit, si dhe Kun Aguero në minutën e 27.

Shikoni golat:

Goli i Bernardo Silvës:

https://streamable.com/i82z7

Goli i Kun Agueros:

https://streamable.com/ji6ff