Manchester United nuk di për humbje (video)

757
Manchesteri ka shënuar edhe një fitore. Sot e ka mposhtur Leicester City-in me rezultat minimal 1 me 0. Golin e vetëm e ka shënuar Rashford nën asistimin e Pogbas.
Për Manchesterin është kjo ndesha e dhjetë radhazi që nuk ka pësuar humbje, madje nga këto dhjetë ndeshje Manchesteri ka arritur nëntë t’i fitojë dhe vetëm një herë ka barazuar.
Kjo seri e rezultateve të mira ka ardhur pas largimit të Maurinhos dhe nga kur timonin e udhëheqjes së ekipit e mori Solskjer.
Shihni Golin e sotëm të Rashford kundër Leicester City-it: