Me një këngë shqiptare vogëlushja rumune emocionon publikun (video)

0
247

Një vajzë rumune ka emocionuar pubikun rumun teksa ka kënduar një nga këngët më të vështira shqipe.

Bëhet fjalë për këngën e Rona Nishliut, me të cilën na përfaqësoi në Eurosong, kënga “Sus”.

Rumunia me këngën shqipe dhe zërin e fortë ka emocionuar dhe ngritur në këmbë të gjithë publikun.

RUMANI Rumunia vogel kendon shqip kengen me te veshtire shqiptare dhe emocionon publikun Rumun!

RUMANI Rumunia vogel kendon shqip kengen me te veshtire shqiptare dhe emocionon publikun Rumun! Shpërndajeni ju lutem!

Posted by Dardania on Saturday, April 13, 2019