Me veshje sportive, Leonora ndan imazhe nga Drenica

0
304

Leonora Jakupi mbetët njëra nga emrat më të njohur të muzikës në Kosovë.

Leonora është shumë aktive me publikimin e këngëve të reja dhe me postime në rrjete sociale.

E siç duket këngëtarja dje, vikendin ka vendosur ta kaloj në qytetin e lindjes në Drenicë.

Ajo përmes “InstaStory” ka ndarë disa fotografi nga fshati i lindjes ku veshur kishte edhe disa rroba sportive.

“Drenicë” ka qenë mbishkrimi i këngëtares në fotografi.