Merr flakë makina në autostradën Tiranë-Durrës, shkrumbohet e gjitha (video)

0
346

Në autostradën Tiranë – Durrës një makinë ka marrë flakë dhe është shkrumbuar e gjitha.

Por sipas qytetarëve problem ishte vonesa e zjarrfikëses dhe kur ka mbërritur nuk kishte presion uji për ta fikur.

Pamje pa koment!