Messi e Ronaldo bashkë te Inter Miami? Tifozët nisin të ëndërrojnë…

Inter Miami dëshiron të nënshkruajë me Cristiano Ronaldon dhe të bashkojë Lionel Messin dhe CR7 për herë të parë në karrierën e tyre.

Sipas raportimeve në Arabinë Saudite, grupet e investimeve të përfshira në Inter Miami janë të gatshëm të paguajnë gjithçka që duhet për të realizuar marrëveshjen.

Ylli i Interit i dëmtuar, në dyshim për ndeshjen e europianit Itali-Shqipëri
Një gjë që ngelet për t’u parë gjatë muajit të ardhshëm.

Sigurisht që Messi dhe Ronaldo në një ekip do të ishte magji.

OraNews

Lini një Përgjigje