Messi shënon edhe golin e dytë (video)

0
456

Në fund të pjesës së dytë të ndeshjes Betis-Barcelona, Messi ka shënuar edhe golin e tij të dytë dhe të dytin për Barcelonë.

Goli ka rënë në minutat shtesë të pjesës së parë pas një kombinimi në mes të Suarezit e Messit, aksion të cilin mjeshtërisht e ka përfunduar gjeniu.

Shikojeni goli: