Messi zhbllokon rezultatin me një gol të bukur (video)

585

Në ndeshjen e javës së 28 të La Ligës, në mes të Betisit dhe Barcelonës, gjeniu i futbollit ka zhbllokuar rezultatin me një gol të bukur.

Goli është shënuar nga gjuajtja e lirë në minutën e 18-të.

Shikojeni golin: