Milot Rashica shënon gol të bukur kundër Schalkes (Video)

0
438
Anësori i përfaqësueses së Kosovës, Milot Rashica ka gjetur golin sërish në Bundesliga.
Sulmuesi i talentuar Rashica ka vazhduar me formën e mirë në vitin 2019.
Sonte ai e ka gjetur përsëri golin dhe ka shënuar për të barazuar rezultatin në 1-1 kundër Schlake 04 duke treguar rëndësinë e tij.
Rashica shënoi në minutën e 31’ të takimit.