Mjeku shqiptar shëron sëmundjen e “sheqerit”, ja se si

0
3101

Mjeku kosovar Arber Morina në një postim në facebook ka sqaruar se ai tashme ka gjetur shërimin e sëmundjes së “sheqerit”.

Ai shkruan:

– DIABETI MELLITUS TIP-2 – ( Insulinë dhe JO Insulinovartës), ose Semundja e “ SHEQERIT”

– OBEZITETI MORBID, Trashja mbinormale

TASHME SHEROHEN PERJETESISHT me nje teknike Minimale Invazive me 99% SUKSES…

LAMTUMIRE INSULINES, dhe Te gjitha MJEKIMEVE dhe KOMPLIKACIONEVE nga DIABETI…

Pacientet dhe Familjaret e tyre te interesuar te me lajmerohen ne nr tim personal: +38349600022

“ Jeta eshte NJE, dhe shume e BUKUR, Jetojeni ate me sa me pak komplikacione te mundshme”.