Momenti i aksidentit të tmerrshëm në Gjilan (Video)

591
Para pak minutash ka ndodhur një aksident me fatalitet në qendër të Gjilanit, ku u përfshinë një kamion dhe dhjetëra vetura.
Në këtë aksident ka mbetur i vdekur një person dhe janë lënduar dhjetëra të tjerë, raporton Indeksonline.
Indeksonline ka siguruar videon e momentit kur shoferi i kamionit nuk mund të frenoj dhe shkakton aksidentin.
Më poshtë video ekskluzive e aksidentit zinxhiror.