Momenti kur Gjuriq zbret nga autoblinda e Policisë (Video)

Policia e Kosovës ka arrestuar Drejtorin e të Ashtuquajturës Zyra për Kosovën, Marko Gjuriq.

Menjëherë pas arrestimit, ai është sjellë në stacionin Qendra në Prishtinë.

Indeksonline ka siguruar videon e momentit të sjelljes së tij dhe reagimit të shumë qytetarëve që ishin të pranishëm në këtë rast.

Gjuriq është arrestuar pas futjes ilegale në Kosovë pa posedim të lejes nga autoritete kosovare./Indeksonline/