Moti sot dhe ditëve në vazhdim

0
170

Sot në Kosovë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe relativisht i nxehtë. Në mëngjes do të jetë ftohtë dhe mund të ketë edhe ngrica të dobëta.

Në Shqipëri, Maqedoninë Veriore dhe Mal të Zi sot do të mbajë mot kryesisht me diell, i këndshëm dhe relativisht i nxehtë.

Edhe ditëve të ardhshme na pret mor kryesisht me diell dhe i nxehtë. Nga e diela pritet të kemi shtim të vranësirave dhe mundësi për reshje lokale shiu./Meteoballkan