Moti sot në Shqipëri

0
239

Instituti i Gjeoshkencave parashikon se ditën e sotme nuk priten reshje.

TEMPERATURAT Sot temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 18 / 31 °C në vendet e ulëta: 19 / 32 °C në vendet malore: 13 / 29 °C.

ERA Sot era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.