Muriqi dopietë për Lazion, shënon edhe Hysaj

0
127

Vedat Muriqi ka shënuar dopietë në miqësoren që Lazio e fitoi 11-0 ndaj Belluno.

Sulmuesi i Kosovës shënoi golin e 10-të dhe të 11-të në këtë sfidë.

Në listën e golashënuesve ishte edhe Elseid Hysaj. /IndeksOnline/