Nasim Haradinaj ia jep Haki Abazit një dhuratë nga Italia – Zv-kryeministri e lëshon emisionin

0
528

Zv.kryeminstri Haki Abazi dhe nënkryetari i OVL të UÇK-së, Nasim Haradinaj kanë qenë të ftuar në një emision.

Ky i fundit ia ka bërë një “dhuratë” Haki Abazit. “Dhurata” sipas Haradinajt vinte nga Italia.

Duke ditur se ky vend është prekur goxha shumë nga Koronavirusi, zv.kryeminsitri nga “frika” e ka lënë studion.

Shiko momentin në minutën e 36 të emisionit më poshtë: