Nesër mbahet akademi përkujtimore për heroin, Ilaz Kodra

617
Me rastin e 19-vjetorit të rënies heroike të dëshmorit dhe heroit, Ilaz Kodra, do të mbahet akademi përkujtimore.
Akademia do të mbahet nesër (e hënë) më 30 prill 2018, duke filluar nga ora 18:00 në sallën e Teatrit Kombëtar në Prishtinë.

18-vjetori i rënies së Ilaz Kodrës