Nesër mbahet akademi përkujtimore për heronjtë, Bahri Fazliu dhe Agron Rrahmani

Me rastin e 20-vjetorit të rënies së heronjve: Bahri Fazliu dhe Agron Rrahmani, nesër (e hënë) 14 maj 2018, do të mbahet akademi përkujtimore.
Akademia përkujtimore do të mbahet në Kinemanë ABC-Prishtinë, në ora 12:00.
Me këtë rast, do të shfaqet filmi dokumentar “Një rrëfim për dy heronj”, me regji të Kushtrim Sheremetit.

Fotografia e Valon Murati