Nesër përkujtohet heroi, Bahri Fazliu

Me rastin e 20 vjetorit të rënies së tij, nesër (e hënë) 07.05.2018 përkujtohet heroi, Bahri Fazliu.

Me këtë rast, do të bëhen homazhe nga ora 12:00 në fshatin Llaushë të Podujevës (Besianës) tek lapidari i heronjve Fahri dhe Bahri Fazliu.

Bahri Fazliu u vra më 7 maj të vitit 1998 në trekëndëshin kufitar Kosovë-Shqipëri-Mali i Zi.