Nesër seanca e jashtëzakonshme për Ligjin dhe platformën për dialogun

550

Seanca e jashtëzakonshme ku do të diskutohet ligji dhe platforma për dialogun do të mbahet nesër.

Kështu vendosi sot Kryesia e Kuvendit e cila ka vendosur që kjo seancë që është bërë me kërkesë të kryeministrit Ramush Haradinaj të fillojë në orën nëntë.

Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli pas mbledhjes së Kryesisë po ashtu tha se po nesër duke filluar nga ora 10:00 do të mbahet seancë të rregullt.