Nis takimi i krerëve të shtetit me zyrtarët e lartë amerikanë

0
374
Ka nisur takimi i krerëve të shtetit me zyrtarët e Këshillit Kombëtar të Sigurisë në SHBA.
Dy zyrtarët, John Erath dhe Brad Berkley, janë pritur në zyrën e presidentit Hashim Thaçi, raporton KTV.
Aty i pranishëm është edhe kryeministri Ramush Haradinaj.