Një 30 vjeçar gjendet pa shenja jete në Vushtrri

Një person është gjetur pa shenja jete në Vushtrri, saktësisht në rrugën “Nimon Ferizi”.

Lajmi e ka konfirmuar Avni Zahiti, zëdhënës në Policinë e Kosovës për rajonin e Mitrovicës.

“Sot, rreth 11:30, Policia në Vushtrri, ka pranuar informatën se në rrugën ” Nimon Ferizi” është gjetur pa shenja jete viktkma mashkull 30 vjeçar. Hetuesit policor me autorizim të prokurorit kanë nisur hetimet dhe zbardhjen e rrethanave të rastit. Me urdhër prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion”, ka thënë Zahiti.