Një burrë sulmohet fizikisht nga një grua në Fushë Kosovë

Një burrë ka raportuar në polici se ishte sulmuar fizikisht nga një grua.

Rasti ka ndodhur në Fushë Kosovë, të shtunën rreth orës 10:15.

Siç njoftojnë organet e rendit, ngjarja ka ndodhur pas një mosmarrëveshje.

Viktima dhe e dyshuara, ishin duke bashkëjetuar

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Lini një Përgjigje