Një i lënduar rëndë pas një aksidenti në Kumanovë

Një 26-vjeçar ka marrë lëndime të rënda pasi me veturën e tij ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur në Kumanovë, njofton Ministria e Punëve të Brendshme, transmeton Portalb.mk.

“Ngjarja është paraqitur sot në mëngjes në orën 04:00. Vozitësi është dërguar në Spitalin e Kumanovës”, thonë nga policia.

Ekspertizë në vendngjarje ka kryer ekipi i Sektorit të Punëve të Brendshme Kumanovë dhe po punohet për zbardhjen e plotë të rastit.