Një objekt përfshihet nga zjarri

0
359

Një objekt në komunën e Istogut të dielën është përfshirë nga zjarri, ku është djegur tërësisht.

Ndërkaq, nuk është raportuar për të lënduar, përveç dëmeve materiale.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipi i zjarrfikësve si dhe pjesëtarë të Policisë të Kosovës.

Ende nuk dihet se çka e ka shkaktuar zjarrin. Njësitet kompetente po merren me rastin.