Një sulmues serb është i plagosur në krah

0
198

Vetura e Policisë së Kosovës ka përcjellur autoambulancën me shpejtësi maksimale.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se një prej protestuesve serb është i plagosur.

Mësohet se sulmuesi serb është i plagosur në krah dhe gjendja e tij është stabile.